środa, 8 grudnia 2010

kawowe skarby

Obijam się ostatnio i nie mam weny. To chyba przez ten nastrój przedświąteczny, kiedy wszędzie, wszyscy są w stanie podwyższonej gotowości.  Chyba więc troszkę na przekór popadam w gnuśność i lenistwo. Nie mam chyba zbyt silnej woli żeby zabrać się za coś konkretnego. W międzyczasie więc wyszukałam parę ciekawych rzeczy w internecie, które może i wam się spodobają. Siedzenie wieczorem przed komputerem z kawą w ręku to ostatnio coś co robię coraz częściej. Tłumaczę sobie, że to tylko dlatego, że pogoda taka straszna. Mam cichą nadzieję, że to prawda;) W każdym razie, powracając do tego o czym chciałam napisać...

Jakiś czas temu postanowiłąm dołączyć do ludzi zakochanych w etsy, czyli amerykańskiej galerii gdzie można wystawiać i sprzedawać swoje hendmejdowe prace. Było to dla mnie pewnego rodzaju marzenie, zawsze podobała mi się stylistyka sprzedawanych tam rzeczy, cała ta społeczność, chciałam więc być w pewnym stopniu częścią tego małego światka. Zapisałam się jakiś czas temu, mam swoje konto i w ogóle;]  Dzisiaj natomiast odkryłam, że mogę tworzyć tzw skarby, a co najważniejsze, odkryłam jak:) Skarb - czyli paręnaście wybranych przeze mnie tworków zebranych na jednej stronie. Oczywiście wybrancyh z bogatej skarbnicy przedmiotów tam sprzedawanych:)
Zawsze lubiłam wyszukiwać ładne rzeczy, dzisiaj więc pierwszy raz zebrałam parę drobiazgów w jednym miejscu, które naprawdę mi się podobają. Oczywiście  - prawdopodobnie cały treasure ma chyba jakieś zastosowanie w promocji, więc wrzuciłam tam swoją sówkę, jednak tak naprawdę nie rozgryzłam tego jeszcze całkowicie.

Zebrałam dzisiaj parę rzeczy w kolorze cappucino:) Gdybym mogła kupiłabym je wszystkie:) No i powiem szczerze, że dla mnie to bardzo miły sposób pokazania Wam tego co mi się podoba, bez wyszukiwania i kombinowania z linkami;)

Mam nadzieję, że nie za bardzopokręciłam w tych wyjaśnieniach, i pewnie wszyscy i tak wiedzą o co chodzi więc nie potrzebnie to wszystko napisałam;) W każdym razie puenta jest taka, że jeżeli macie ochotę zobaczyć parę wyszukanych przeze mnie śliczności w kawowych kolorach to zapraszam TUTAJ :)

1 komentarz:

Tuome pisze...

a ja dziękuję za oświecenie, bo chociaż na etsy mam konto od jakiegoś czasu, to się jeszcze nie orientowałam, co toto może :) a tu taka fajna funkcja :)

dzięki ^^