wtorek, 3 maja 2011

róże...


Jakiś czas temu znalazła takie oto cuda w internecie (a propos zdjęcie jest zapożyczone ze strony sprzedawcy owych cudów;). Opierałam się jak mogłam, ale w końcu uległam i nabyłam. Nie przepadam za walcowatym kształtem ogólnie, gdyż ciężko jest wykonać coś sensownego z takich koralików, ale te różyczki mnie zauroczyły (o zgrozo, ostatnio bardzo łatwo poddaje się takim zauroczeniom), no i nabyłam, no i już wyszły mi jedne kolczyki. No i nie powiem ciekawie wyglądają na uchu;) tylko jak to bywa z walcowatym kształtem ciężko strasznie było je sfotografować.
Chciałam Wam jeszcze podziękować za komentarze pod ostatnim postem. Przyznam się, że podjęłam się nawet próby przekształcenia chmurki w ciasteczko;) ale stwierdziłam w końcu, że lepiej nie kombinować za bardzo, i chmurka w ostatecznej wersji pozostała chmurką (kiedy nie porównuje ją do pierwszej zakładki wygląda nawet bardziej chmurzasto niż ciasteczkowo;) Jeżeli będę przeprowadzać dalsze eksperymenty chmurkowe, to na pewno dam wam znać o tym:)

7 komentarzy:

babcia marynia pisze...

Kolczyki wyszły pięknie, oryginalnie,a fotki niczego sobie.Pozdrawiam.

Szara pisze...

Wow... No ja się nie dziwię że uległaś tym cudom ! Różyczki są genialne, a Twoje kolczyki z nich wyszły przepięknie !
Moje gratulacje

jm pisze...

Gdzie Ty znajdujesz takie cuda? Może lepiej nie pisz gdzie, bo też będę mieć problem i ulegnę pokusie...
Pozdrawiam

Wiedźma pisze...

Same koraliki az tak mnie nie zachwyciły, ale w kolczykach z tymi niby nie fajnymi koralikami się zakochałam :) Cudne to połaczenie i pokazuje, że najwazniejszy jest pomysł i wykonanie, z pozornie zwykłej rzeczy zrobić takie miszostwo. wspaniale:)

Hania pisze...

Oj cuda cuda:) Ja tez nie moge przejsc obok takich obojetnie;)Pieknie je oprawilas.

janettejones pisze...

och! są cudowne! proste i bardzo urocze. mistrzostwo.

karka00 pisze...

wow! świetne kolczyki,po prostu cudowne, takie delikatne...