środa, 21 sierpnia 2013

new!

Po pierwsze jak Wam się podoba nowy wygląd bloga? Pomyślałam, że jako że jesień już idzie, to warto ustroić bloga  w cieplejsze barwy:)
Po drugie - kolczyki. Swoim początkiem sięgają parę lat wstecz, kiedy to zaczełam... ale nie skończyłam. Parę dni temu jednak nadszedł ich czas, i po przeleżakowaniu w zakamarkach mojej szuflady znowu ujrzały światło dzienne. Mam nadzieję, że razem z nowym wyglądem bloga się podobają^^
***
First of all, what do you think about new blog look? I thought, that since autumn is coming, it is was time also to put this blog into some warmer colors.
Second of all - earrings. I start to create them few years ago. I started but i didn't finished them. But few days ago their time came, and after staying few years in dusty corners of my drawer they again "saw" the sun;)I hope you like them too, as well as the new look of the blog.

4 komentarze:

Spalona Artystka pisze...

I nowy - jesienny - wygląd, i kolczyki zachwycają mnie. Niesamowicie piękne - oraz skromne - te koraliki. Jak krople deszczu, który przed chwilą u mnie padał. :D

Lexie's Art pisze...

Nie wołaj jeszcze jesieni! ;-)
Kolczyki cudne! Tak misternie uplecione...

Majka pisze...

Piękne! I kolczyki i nowy wygląd, a najbardziej podoba mi się góra bloga :)

alicjamagdalena pisze...

boskie są ^^