niedziela, 3 listopada 2013

II autumm contest - part 2 :) * część 2 konkursu jesiennego:)

 1


 2


 3


 4


 5


 6


 7


8


Postanowiłam troszkę przyspieszyć finalną część mojego mini konkursu, jako, że już od dawna nie dostałam żadnych zgłoszeń (plus piękna złota jesień się już chyba skończyła;) Powracając do konkursu - prosiłabym was o głosy na najpiękniejsze wg was zdjęcie. Jedna osoba może oddać głos na jedną fotkę - prosiłabym o podanie numeru zdjęcia które wybieracie w komentarzu:) Żeby zachęcić do głosowania - wylosuję spośród głosujących osób jedną osobę która otrzyma odemnie biżu-niespodziankę! Głosować można przez najbliższe 3 dni - po tym czasie podliczę głosy i ogłoszę zwycięzcę:)
***
I decided to hurry up a final part of my autumn contest - i didn't get new applications lately, and in fact i think beautiful autumn is over (now it's raining outside... ;). Back to the contest - i ask you to vote - one person can have only 1 vote (please write the number of photo you love in the comment section). I also chose randomly 1 person from all who will vote who will get from me little jewelry surprise :) You can vote in next 3 days - after that i will count all votes and announce the winner:)

14 komentarzy:

alicjamagdalena pisze...

Cudne zdjęcia, widzę, że moje ma małe szanse :) oddaję swój głos na koszyczek skarbów ze zdjęcia 1, ależ miłe wspomnienie jesieni... Mam pytanie gdzie są miejsca ze zdjęć nr. 3 i 6? Jest może podpisane? Chętnie bym je odwiedziła :)

Kica pisze...

Dzięki za głos:) niestety nie wiem, gdzie były robione zdjęcia;)może jak głosowanie się zakończy, to wypowiedzą się autorki;)

Kasiula pisze...

A ja zagłosuję na numer 6 :) Piękne miejsce, też się zastanawiam, gdzie to jest :)

Avrea pisze...

głosuje na nr 2 ;)

Alojka pisze...

numer 7

Karolina pisze...

Ja głosuję na 5 ;-)))

Edytka pisze...

5 moim skromnym zdaniem najpiękniejsze! Zdecydowanie wybieram piątkę.

Lexie's Art pisze...

Ja też mam pytanie odnośnie zdjęcia nr 6 - co to za miejsce?...
Mam swoje typy, ale wolałabym się upewnić :-)

A głosuję na zdjęcie nr 7.

Kathinna pisze...

6 :)

ANgelA A pisze...

nr.5 :D

galeria61 pisze...

Głosuję na nr 2

Anonimowy pisze...

Numer 2

Kica pisze...

Widzę, że jest remis między 5 a 2. Jako organizatorka pozwole sobie oddać decydujący głos jako że wygrany może być tylko jeden. Oba zdjęcia są piękne, ale 5 mnie zaczarowała, więc..... wygraywa 5!:) zaraz piszę posta i ogłoszę wszystko oficjalnie:)

Majka - Karolina Majewska pisze...

Dziękuję serdecznie za tę iskierkę radości po tym stresującym tygodniu! :) Już piszę maila.