niedziela, 15 czerwca 2014

Dawanda...


Niby nic wielkiego ale cieszy:) Pracuję dzisiaj na wstawieniem tych naszyjników do Dawandy, także gdyby ktoś chciał i się interesował to powinny wszystkie pojawić się TU.
A gdyby komuś się naprawdę spodobały, to mam też dla Was kupon zniżkowy na wszystko w moim sklepiku (-20% z kuponem PLPL20) aktywny do końca przyszłego tygodnia.
Przyznam się, że nigdy za bardzo nie wiem jak wygląda mój sklepik dla innych jako że założyłam go jeszcze na angielskiej dawandzie. Zawsze się zastanawiam czy widzicie Euro czy Złotówki, oraz w jakim języku. Także gdyby ktoś chciał coś nabyć to oczywiście płatność możliwa jest w złotówkach (nawet jeżeli pojawiają się Ojrosy;)
No i to chyba tyle na dzisiaj. Miłej niedzieli życzę:)
***
I am working today on listing this necklaces on Dawanda. So if someone are interested in them or in my jewelry there on general you can use a coupon code PLPL20 to get 20% off on everything (i guess that not concern items which are already on discount there).  This coupon code are valid till the end of future week.  And all this little necklaced should be listed on Dawanda tonight:)

Brak komentarzy: