sobota, 19 lipca 2014

Rozdawajkowy 1000 post!!!


Dzisiaj miałam pokazać nowe fotki Clei, ale okrągły 1000 post trzeba jakoś uczcić:) Dzięki wszystkim, którzy zaglądają tutaj od czasu do czasu! Dla Was  - mini rozdawajka w podzięce:) Jeżeli ktoś chciałby zgarnąć powyższe kolczyki (jedne z moich ulubionych^^) to wystarczy wpisać się pod postem (jeżeli macie jakieś dobre sposoby na walkę z upałami czy przepisy na kawe mrożoną to z chęcią poczytam:):):). Nowa właścicielka zostanie wylosowana w poniedziałek! Dzięki wielkie za to że jestesteście!
***
Today I wanted to show you new photos of Clea but.... It is my 1000 post on this blog and I thought it would be nice to celebrate it somehow. Thank you all who stop by on my blog from time to time - just for you I have a little giveaway. If you want to grab this earrings just tell about it in the comment to this post (you can also share some tips how to cool yourself in hot days or some recipes for ice coffee - it is really hot in Poland today). New owner of this earrings will be randomly chosen on Monday! Thanks again for your support!

10 komentarzy:

galeria61 pisze...

Chyba jestem pierwsza chętna na kolczyki :)
Sposoby na upał - schronić się w mieszkaniu

Spalona Artystka pisze...

Będę niemiła wobec galeria61 i również zgłoszę się po te cudaki. :D
Na upały zimna herbata z miętą i lodem. Pomaga jak nic innego. ;)

Dalia Klaudia pisze...

Również się zgłaszam! :)
Najlepsze na upały są mrożone herbaty :>>
Pozdrawiam Dalia.

Alojka pisze...

Zgłaszam się z chęcią.
Szkoda, że kawe pijam sporadycznie, może raz na kwartał, więc nie znam się na niej. Ale w upały chłodze się wodą, do picia, do pryskania, a nawet oblewania,

Karolina pisze...

Kica znowu śliczności rozdajesz ;) ustawiam się w kolejce. Na upały? wentylator, mrożona herbata ....i umycie twarzy w chłodnej wodzie. Można też zanurzyć w zimnej wodzie przedramiona.

Wiewióra pisze...

1000 post... wow! gratuluję! a kolczykami zachwycam się jak zawsze, ja bez kolczyków czuje się goła więc przyjęłabym je z radością :)
Kawę mrożona uwielbiam ale na upały polecam koktajle, czasami taki zmiksowany kefir z owocami, lodem i świeżymi ziołami potrafi mojej całej rodzinie zastąpić każdy posiłek :)

Illaris Gondor pisze...

Best thing to cool down is swimming and drinking a lot of water.

villemo pisze...

Zgłaszam się :)

barbaratoja pisze...

Rolety zewnętrzne opuszczone, okna otwarte, zimny kompot (odkryłam go w tym roku na nowo) - nic nowego, ale w taki upał nic się nie chce, no może poza kolczykami od Ciebie .

alicjamagdalena pisze...

Włączony wiatrak, zaparzone listki mięty z działki, sen :) Kawę pijam tylko zwykłą, ale nadszedł czas na sporządzenie i mrożonej :)