niedziela, 18 kwietnia 2010

candy


Witam wszystkich w ten piękny słoneczny poranek, troszkę smutny, troszkę zadumany. Tym nie mniej - losowanie Candy na które pewnie niektórzy czekają się odbyło.

Losowanko przebiegło troszkę inaczej niż ostatnim razem a to dla tego, że mam dzisiaj dzień pełen wrażań - a co za tym idzie nie wiele czasu. Tym razem zdałam się na potęgę ludzkiego przypadku. Zawsze wydawało mi się, że wszystkimi generatorami liczb kierują rozpisane algorytmy a co za tym idzie losowanie nie jest już tak przypadkowe i nieprzewidywalne;)

Ponumerowałam wszystkie osoby biorące udział w Candy od 1 - 74 (każda osoba posiada jeden numerek, niezależnie od ilości napisanych postów;) i poprosiłam Moją Drugą Połówkę by wypowiedziała magiczną liczbę, która okaże się tą szczęśliwą. A więc moje Drogie Panie szczęśliwą zwyciężczynią mojego Candy jest liczba 22 i ....

ArsarnemSzczęśliwą mam nadzieję zwyciężczynię proszę o skontaktowanie się ze mną i podanie mi adresu na który mam wysłać wygraną:) 
Natomiast wszystkim biorącym udział gorąco dziękuję:) Jak zwykle Candy to dla mnie miłe i sympatyczne wydarzenie, które na pewno jeszcze kiedyś powtórzę - także tym którzy nie wygrali życzę powodzenia w następnym Candy, które pewnie już nie długo nastąpi:)

5 komentarzy:

anya.es pisze...

Gratuluję i zazdroszczę po cichutku! ;)

Zuza pisze...

aj, gratuluję ;)

arsarnem pisze...

ach dziękuje przeogromnie!Bardzo jestem szczęśliwa!

tereska. pisze...

ahh !.
uwielbiam te kolczyki .!
: D

Titania yng Nghymru pisze...

ja tez gratuluje i zazdroszcze troszeczkę :) no to czekamy na nastepne candy :p