wtorek, 4 maja 2010

zabawa koloramiOd jakiegoś czasu kusiło mnie żeby wrzucić coś na tego bloga - coś niebiżuteryjnego. A że kolorami lubię się bawić, to wrzucam niebo:) Może zdjęcia są troszkę przejaskrawione, niezbyt ostre, ale zdjęcia nieba, czy raczej chmur są moim zdaniem dobrym tematem  do takich zabaw. Niby wszyscy wiedzą że niebo jest niebieskie, jednak kiedy naprawdę się przyjrzeć, ma niesamowitą ilość odcieni. Jak dla mnie wszystkie są piękne - od atramentowego burzowego nieba, bo krwawe zachody. A na koniec miała być piosenka, ale zapomniałam jak się wstawia filmiki z youtuba;)

4 komentarze:

Agata pisze...

Takie niebo to cud! Jestem oczarowana!

asjah pisze...

Obłędne!!!
Uwielbiam takie zabawy!

Anna pisze...

Ja nigdy nie uważałam, że niebo jest tylko niebieskie - może dlatego, że wychowałam się na wsi, a tam wszystko ma intensywniejsze barwy :) A Twoje zdjęcia są naprawdę zachwycające!

Szara pisze...

Pięknie i kolorowo... ostatnio wracając z majówki przekonałam się, że niebo może być nie tylko niebieskie... zalało się piękną pomarańczową barwą, kolorując także nadciągające ciężkie, deszczowe chmury... słońce chowało się pięknie za horyzont... Wspaniały widok ^^