czwartek, 19 sierpnia 2010

wakacji c.d. i "candy-info"


Moje Drogie Czytelniczki:) Znów wyjeżdżam, znów na jakiś czas, tym razem w Bieszczady. Zdjęcie w tym poście nie jest moje, ale mam nadzieje, że za jakiś czas podzielę się z Wami Moim Bieszczadami. Tym czasem nie będzie mnie przez jakiś czas. Gdyby ktoś miał jakieś pytania dotyczące biżu - odpowiem jak wrócę (obiecuję:), czyli za jakiś tydzień albo dwa;)
No i sprawa prawie najważniejsza, czyli moje Candy Książkowe. Miało być do jutra, ale wyjeżdżam i na pewno nie zdążyłabym wszystkiego załatwić przed (wiadomo - losowanie, wygrywanie i wysyłanie:) Oficjalnie przedłużam więc Candy do czasu aż wrócę. A żeby osłodzić wszystkim przedłużone oczekiwanie do nagród już teraz dorzucam kolczyki (nie ważne ile będzie obserwujących;) Kolczyki - Niespodzianki - żeby dodać odrobinę pikanterii:) A jako, że nie wiem dokładnie kiedy wrócę, tym bardziej Candy będzie niecodzienne;) Więc dużo słońca wszystkim życzę,  braku deszczu, uroczej końcówki wakacji i wielkie dzięki że jesteście:) :*

6 komentarzy:

pracowniamontmartre pisze...

Cudownych Bieszczad! :)

Marzena pisze...

Miłego wypoczynku

Annasza pisze...

Udanego wypoczynku! tych Bieszczad to delikatnie zazdraszczam ;)))

Andreja pisze...

I wish you a beautiful and peaceful holiday, greetings from Slovenija

Zula pisze...

Udanego wypoczynku :)

Lunaris pisze...

Życzę przyjemnego wyjazdu
Zapraszam na moje CANDY NIESPODZIANKA. Oto link http://bizuteria-lunaris.blogspot.com/2010/08/candy-niespodzianka.html . Zdradzę część sekretu, będzie składał się z kilku części.