środa, 2 lutego 2011

leśne groszki i wyróżnienia

Chciałam, żeby te kolczyki wyszły troszkę mrocznie, lesiście (jeżeli w ogóle jest takie słowo). Agat mszysty uwielbiam za właśnie tą mszysto-leśną barwę, która jest często niepowtarzalna. Ciemnozielone wtręty wijące się w środku kamienia wyglądają dla mnie niesamowicie. Jak prawdziwe kawałki mchu które zatrzasnęły się w skamieniałej kropli deszczu. Ahh, zagalopowała się troszkę:)  Agat mszysty z bardziej praktycznego punktu widzenia ma tą wadę, że czasami ciężko (np do kolczyków) wybrać dwa jednakowe kamienie.
Ale wracając do początku, chciałam żeby było mrocznie i leśnie (to słowo chyba lepiej pasuje), i niestety nic nie mogę poradzić na to, że po sfotografowaniu tych kolczyków zaczęły przypominać mi groszek.  Co ciekawe, zawsze wszystkie niedociągnięcia widzę ostatecznie na zdjęciu - wcześniej wszystko wydaje mi się idealne;)Tym niemniej miło było zrobić coś znowu z moim ulubionym mszystym agatem, no i teraz wiem, żeby wystrzegać się takich form z potrójnie osadzonymi kamieniami:)

Z innych przyjemności -  chciałabym serdecznie podziękować Ecili z Papierowego Kącika oraz Wilczex z Wilczych Jagód za wyróżnienia:)


Dziewczyny, dziękuję Wam bardzo! Jako, że sumując z wyróżnieniem, które dostałam od Wilka w Owczej Skórze musiałabym wybrać 30 blogowiczek żeby przesłać wyróżnienie dalej, chciałabym przesłać je wszystkim moim czytelnikom (jak to poważnie brzmi;) i każdej tworzącej blogerce, która nawet tylko przez przypadek tu zajrzy:) 30 osób do wyróżnienia to dla mnie zdecydowanie za mało:) A naprawdę, szczerze,  z głębi serca uważam, że jeżeli ktoś tworzy coś własnymi rękoma, i znalazł odwagę żeby się tym ze światem podzielić, zasługuje na wyróżnienie:)
***
Niestety nie umiem czytać cyrylicy, także mam tylko cichą nadzieję, że na znaczku wyróżnieniowym nie pisze nic strasznego;)

*** 19:50

Na sam koniec dnia dostałam jeszcze jedno wyróżnienie :D tym razem od Asjah z bloga A-ARACHNE. Tym bardziej więc zapraszam do skorzystania i wklejenia sobie znaczka (u góry), bo moim zdaniem WSZYSTKIE zasługujecie na wyróżnienie:):):) Asjah, jeszcze raz dzięki serdeczne:) :*

*** Dzisiejszy dzień na pewno wyróżnił się na pewno spośród paru ostatnich:) Dostałam bowiem następne wyróżnienie od Olinki 85. Serdecznie Ci dziękuję Olinko:) Każde wyróżnienie jest dla mnie zawsze przemiłym wydarzeniem:)  Wszystkich natomiast jeszcze raz serdecznie zapraszam do skorzystania ze znaczkowych wyróżnień:):):)

12 komentarzy:

Jeanette pisze...

nie bądź taka krytyczna wobec siebie. Podobają mi się te Twoje oraz inne prace:) Pozdrawiam

Kica pisze...

staram się walczyć z moim perfekcjonizmem na wszelkie możliwe sposoby;)

koralinaart pisze...

oj tam, mi groszku nie przypominają :) są nawet i mroczne i lesiste ! :D

Wilk w owczej skórze pisze...

One są piękne! :):) I naprawdę nie wiem, jak możesz mieć do nich jakiekolwiek zastrzeżenia! Bardzo mi się podobają, bardzo, przebardzo! :):)

kasica53 pisze...

Hihi, od lasu do groszku! Aleś pojechała ;) No i oczywiście czepiasz się sama siebie, a wyszło ładnie. Lubię oglądać Twoją biżuterię, bo zawsze można zobaczyć ciekawe ozdoby o dziwnych nazwach :)Agat mszysty - fajne.

asjah pisze...

Groszku tu nie widzę, za to mroczą aurę czuję nawet przez internet ;-)
Wiesz, dorzucę Ci jeszcze jedną nagrodę, od przybytku głowa nie boli ;-)

olinka85 pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
olinka85 pisze...

Również obdarowałam Twojego bloga wyróżnieniem :) Zapraszam do mnie po jego odbiór :)

Ludkasz pisze...

Świetne kolczyki, a wyróznień Ci gratuluję:)

askoz pisze...

Piękne ,leśne i mroczne kolczyki;)
A groszek nie ma co się równać do tych pięknych agatów.
Gratuluje tylu wyróżnień;)
pozdrawiam;)

Dagmara pisze...

Kolczyki naprawdę śliczne :)i gratuluję wyróżnień :)

El clavel pisze...

Piękna biżuteria, pomysłowa, oryginalna:) Pozdrawiam :):)