czwartek, 31 marca 2011

fiołkowe księżyce
Osobiście nie przepadam za fioletem w kolczykach, głównie dlatego że trudno jest go właściwie sfotografować. Naprawdę rzadko udawało mi się uchwycić ten właściwy odcień. Zawsze  na zdjęciach wychodził minimalnie inny. Oczywiście teoretycznie nie ma to znaczenia, i pewnie ustawienia komputera zmieniają kolor bardziej, niż ja;) Jednak kiedy pierwszy raz robiłam zdjęcia fioletowym kolczykom pamiętam, że kolor nie był nawet bliski do prawdziwego...
Tą niewielką parkę zrobiłam chyba tak troszkę na rozruszanie palców. Pomiędzy chwilami, gdyż i cieplej się robi na zewnątrz tym czas szybciej płynie. A w tej chwili chętnie zatrzymała bym go trochę w miejscu:)

A z ciekawszych wiadomości - widziałam pierwszego bociana!;) Spacerował sobie spokojnie na trawnikach akademików politechniki, parę metrów od jednej z ruchliwszych ulic Wrocławia:) Na bocianach się nie znam, ale raczej kojarzyły mi się z polną łąką niż centrum miasta... Czas dopijać kawkę i ruszać w miasto;) Mam nadzieję, że jest u Was tak słonecznie jak u mnie:D

13 komentarzy:

lanua pisze...

hmmmmmm :) śliczne
zobaczymy co za cuda wyjdą jak już się palce rozruszają ;-)

Wiewióra pisze...

Piękne :) miedź i fiolet świetne połączenie!

ecila pisze...

Czy TY studiujesz na PWR?

martenka pisze...

Prześliczne! Uwielbiam fiolety :)

Kica pisze...

Dzięki Wam śliczne za przemiłe komentarze:)

@Ecila - że tak powiem prawie;) studiuje na uniwerku więc UWR;)

Pappu pisze...

przecudne.... moje marzenie;)

alina pisze...

Wspaniałe:)

janettejones pisze...

Bocian we Wrocławiu! Hah! Ja nie widziałam ;)

Kolczyki jak zawsze są przepięknie... :)

kasica53 pisze...

O raju -zobaczyć boćka, do tego w mieście - murowane szczęście! Graj w totka :) Chociaż jak ja się napatrzyłam na bociany, które prześladowały mnie przez całą drogę na urlop, w trakcie i spowrotem to mi się syn 9 m-cy później urodził ;)))
Kolczyki wyszły Ci pięknie, wzór z tym koralikiem bardzo do siebie pasują :)

Hania pisze...

O a ja fiolet za to lubie,szczegolnie tak pieknie oprawiony:)

BogaczKa pisze...

Śliczne! Bardzo urocze :)

Procella pisze...

Ładne :) W ogóle bardzo mi się podoba Twoja biżuteria, raz nawet walczyłam o jeden wisiorek na Allegro, ale niestety przegrałam.

Naila pisze...

Śliczne kolczyki :)