sobota, 22 października 2011

:)


Chciałam dzisiaj pokazać parę prostych, słodkich i kobiecych biżutków. Czasami chyba niedocenianych w świecie hendmejdowym, bo stworzenie ich nie zajmuje zbyt wiele czasu, bo nie są niesamowicie skomplikowane, i wiele różnych bo i bo.  Pamiętam, że wrzucając kiedyś taki prosty projekt do pewnej strony dostałam komentarz, mówiący że zbytnio się chyba nie postarałam, bo każdy może coś takiego zrobić.  Ale wydaje mi się, że w pewnym momencie, nie powinno chodzić już o stworzenie dzieła sztuki, o to by zachwycić itp, tylko o to żeby czerpać radość z tego co się robi. I przyznam szczerze, że tworząc moje wiosenne biżutki naprawdę dobrze się bawiłam:) Czasami buszując po internecie nakupuję sobie koralików, które są tak słodkie, fajne i kobiece, i kończy się zawsze na tym, że zazwyczaj  pasuję one idealnie do tego rodzaju biżutków.  Całkiem inną sprawą jest fakt, że czasami połączenie w jakiś ciekawy sposób stosów koralików naprawdę nie jest łatwe. Stworzyć kolczyki, gdzie każdy element pasuje do siebie idealnie chyba nigdy nie przychodzi od tak;).

Kończąc mój długaśny wywód, chciałam napisać, że zaczynając wczoraj robić moje "słodziaki" nie spodziewałam się, że zrobię ich aż tyle (w wyniku czego, cały dzisiejszy poranek fotografowałam;). Żeby to wszystko troszkę uporządkować postanowiłam wrzucić je wszystkie do sklepiku. Ceny, od razu dodam, będą takie by sprawić Wam radość a nie mi, hehe;) Także jeżeli ktoś potrzebuje powiewu wiosennej radości to zapraszam już za chwilkę do SKLEPIKU:)

9 komentarzy:

Ewa pisze...

Mnie się podobają wszelkie kwiatuszkowe biżutki. Ładne skomponowanie gotowych elementów też jest wazne - nie chodzi w biżutkowaniu przecież tylko o to żeby się napracować i tylko wtedy to...WOW. Proste też jest piękne - te czerwone kwiatuszki śliczne.

Deilephila pisze...

czasami prostota, bardziej zachwyca, wiec nie przejmuj sie takimi dziwnymi komentarzami:)

Kica pisze...

Ewo zgadzam się w stu procentach:)! no właśnie się nie przejmuje Deil:), i naprawdę doceniam wszelkie przejawy twórczych umysłów:D Ważne żeby w biżutkach było widać radość z tworzenia i miłość do tego co się robi, a nie 3 dni pracy i pot i łzy;)

Ariellea pisze...

Lubię oglądać i podziać skomplikowaną biżuterię - zachwycać się sutaszem, skomplikowanym wire-wrapingiem, itd., ale i tak rano wybiorę skromną perełkę na cienkim łańcuszku, leciutkie kolczyki z pojedynczym koralikiem żeby w nich chodzić cały dzień i o nich nie pamiętać :) W każdym razie chciałam napisać, że bardzo rzadko w galeriach i sklepach widuję biżuterie "codzienną" - skromniutką, nadająca się do założenia do biura, na wieczór spędzony na pilnowaniu rozrabiających pociech. A przecież to nie tak, że wystarczy zawiesić pojedynczy koralik na szpilce i będzie ładny kolczyk :)
Bardzo mi się podobają kolczyki z niebieskim kwiatkiem - są naprawdę ładnie skomponowane.
pozdrawiam

mcdulka pisze...

pieknie u CIebie i w prostocie i skomplikowaniu :)
wazne,zeby robic wszytko w zgdozie z samym soba, inna moga ocenic, ale to tylko ich ocena :)
buziaki slodkie

OriBella pisze...

Śliczne są takie małe "drobiazgi" i do tego bardzo kobiece:)

Tuome pisze...

śliczne drobiazgi :)

a komentator jak taki mądry, to proszę, niech zrobi, skoro to takie proste. Wkurza mnie takie bezproduktywne mendzenie.

kasica53 pisze...

Tak jaka napisałaś - niezwykle kobiece, uwodzicielskie, delikatne i wiosenne :)

Mereo pisze...

Naprawdę piękne kolczyki:) Świetne kolory.