środa, 7 grudnia 2011

wyniki

Dzisiaj bez zdjęć, na szybciutko bo czas goni;). Chciałam Wam podziękować ogromnie. Dzięki Wam i tej mojej małej zabawie moje mikołajki były ogromnie magiczne, piękne i niezapomniane, bo nie tylko mogłam przeżyć swoje własne, ale także przeżyć je razem z Wami. Każdy komentarz był niesamowity, każda z Was ma własną cudowną historię do opowiedzenia. Ahhh, naprawdę, czytając Wasze komentarze nie raz mi się łezka w oku zakręciła:)

Ale, po długim wstępie przeplatanym podziękowaniami czas na wyniki. Gdybym mogła, naprawdę, obdarowałabym każdą z Was, i naprawdę żałuję że nie mam jak Mikołaj zaczarowanych sań i małych elfów do pomocy! Tym niemniej, jako że była to mikołajkowa zabawa, pozwoliłam mojemu Mikołajowi zamiast generatorowi licz wybrać szczęśliwą cyferkę. A więc niespodziankę wygrała

Inviernita 

która napisała szczęśliwy komentarz numer 35:) Zwyciężczynię bardzo prosze o adres do wysyłki na mejla, no i gratuluję ogromnie:) Wszystkim natomiast dziękuję za cudowną zabawę, i za magiczne mikołajki:):):)

6 komentarzy:

agus2003 pisze...

Gratulacje dla zwyciężczyni!

Aleksnadra pisze...

Gratuluję :)

mcdulka pisze...

bardzo fajne szybkie candy
Mikolajem jestes TY :)
popijam kawke i pozdrawiam

kasica53 pisze...

Gratuluję :)

Tuome pisze...

gratulacje ^^

villemo pisze...

Gratuluję :))