środa, 18 września 2013

II konkurs jesienny / 2nd Autumn Contest


KONKURS ZAKOŃCZONY

Przyszedł czas na drugi konkurs jesienny. Mam nadzieję, że nagrody się podobają. Zwycięzca zgarnie wszystko, czyli kolczyki, naszyjnik z ważką, notesik, oraz herbatkę:)  Cóż trzeba zrobić, żeby wygrać?
Trzeba pokazać mi Waszą jesień. Może to być jesienne zdjęcie, jesienny hand made, rysunek, wiersz - wykonane przez Was. Wszystko co kojarzy się z jesienią, i jest Waszego autorstwa jest dozwolone:) Pracę trzeba wysłać do mnie na mejla - kicabijoux@gmail.com do 7 listopada. Prosiłabym o przesłanie tylko jednej pracy/jednego zdjęcia - może być zatytułowane lub z komentarze, ale prosiłabym o góra parę słów/zdań. Zdjęcia zostaną później opublikowane w specjalnym poście na blogu -  gdzie każdy będzie mógł zagłosować na swoje ulubione zdjęcie i takim sposobem przyznać nagrodę:) Oczywiście   - jak zawsze- będę wdzięczna za umieszczenie banerka na swoim blogu - ale nie jest to konieczne by wziąć udział w konkursie. uff, to chyba wszystko?  Mam nadzieję, że chętni będą:) 2 konkurs jesienny oficjalnie uważam za otwarty:)

***
Finally it is time for 2nd Autumn Contest. I hope that you like the price. Winner will take it all - earrings, dragonfly necklace, notebook, and autumn tea:) What do you have to do to win it? You have to show me your autumn. It could be everything - autumn photo, autumn handmade thing, autumn drawing or poem, and important thing is that it have to be created by you:) Everything what is connected to autumn is acceptable. You have to send me only 1 photo/piece to my email - kicabijoux@gmail.com You can write a title to it, or short comment. You have time to 7th November. All photos will be posted here in separate post, and all readers will be able to vote for favorite piece. I can ship worldwide, so friends from all over the world are welcome to participate:) I hope there will be someone who will want to participate... Well... :) 2nd Autumn contest is officially open!

6 komentarzy:

Decomama pisze...

z miłą chęcią wezmę udział!!!

Chranna pisze...

Z przyjemnością wezmę udział w konkursie. Maila wysłałam :) Nagrody cudne! Pozdrawiam :)

BiBi pisze...

Z przyjemnością wezmę udział w foto-zabawie! Piękne nagrody czekają na zwycięzcę! Pozdrawiam :)

galeria61 pisze...

Ja też się dołączę :)

Majka pisze...

I jak tu nie powtórzyć zeszłorocznej przyjemności?
Pozdrawiam i już wysyłam maila! :)

alicjamagdalena pisze...

o to ja też wezmę udział, zaraz prześlę maila :)