środa, 4 września 2013

urlop^^


I dla mnie przyszedł czas na urlop:)  W wyniku pewnego splotu wydarzeń okazało się, że przez prawie dwa tygodnie będę urlopować się w mojej uroczej niewielkiej rodzinnej miejscowości, jednak przyznam się, że ciężko wyrwać się z biżuteryjnej "rutyny" i zalec tak po prostu z książką na leżaku! Ot takie uroki samozatrudnienia. Wciąż mam ochotę zabrać się za coś konkretnego, zrobić parę sztuk biżuterii, sprawdzić pocztę, a to skoczyć na pocztę... Jestem pewne że nie wytrwam w nieróbstwie przez dwa tygodnie (oczywiście wzięłam ze sobą co nie co półproduktów, żeby się nie nudzić), jednak nie wiedziałam, że urlopy są takie... problematyczne!
Tymczasem pewnie pojawi się tu parę jesiennych wiejskich migawek, trochę książek i kawy...
Niedługo też ogłoszę 2 konkurs jesienny (czekam tylko aż liście zaczną się złocić na drzewach:). Moje więc pytanie, co chciałybyście widzieć jako nagrodę? Wszystkie podpowiedzi i sugestie mile widziane!
***
And for me, it's time for some vacation time. I will spend almost 2 weeks in my sweet little hometown, but i have to confess it is so hard to stay out from my "daily jewelry routine" and just do nothing.  I constantly want to make some jewelry, check email, browse etsy, go to PO... I am sure i will break and finally do some wire wrapping (of course i have with me some supplies, because i don't like to be bored), but i had no idea that vacations are so... problematic!
So in meantime i will post a little about country inspirations, about books and coffee...
Soon i also announce my 2nd autumn contest ( i want to wait a little till autumn will really came). Soo, what you would like to see as a winning price of this contest? All suggestions and hints are really welcome:)

2 komentarze:

Avrea pisze...

udanego urlopu :)

alicjamagdalena pisze...

Udanego wypoczynku :) Ja bym za jakimiś kolczykami była :D