wtorek, 9 października 2018

Jesienna rozdawajkaCLOSED/ZAMKNIĘTE

Dzięki śliczne za wszystkie piękne komentarze. Chyba zainspirowały mnie to tej małej zabawy, a poza tym już od jakiegoś czasu chodzi za mną giveaway:) a że jesień, Halloween i Andrzejki są już całkiem blisko, pomyślałam, że księżycowy naszyjnik będzie jak znalazł na tą okazję. Zasady jak zwykle. 

1. komentarz pod postem, dajcie znać za co lubicie jesień/halloween/andrzejki:) 
2. umieścić zdjęcie z linkiem do zabawy na swoim blogu, najlepiej w pasku bocznym/ lub napisać o zabawie post/ lub umieścić info o blogu na facebooku/insta/itp (wtedy proszę o linka żebym mogła polubić:) 
3. Obserwować bloga 4. powrócić na bloga 10 listopada, na wyniki:)... i to chyba wszystko:) Zapraszam serdecznie do zabawy!

***
A little giveaway for you to celebrate autumn!If you want to wint this necklace you have to:
1.write a comment under this post, please let me know why you like autumn season or Halloween!
2. Post a blog post or a photo with a link to the giveaway on your blog/facebook/or other social media. (please give me the link to your page!:)
3. Follow my blog 
4. Return on 10th of November to see if you win:)... and that's all:) Giveaway is worldwide open!


8 komentarzy:

Agnieszka Mycoffeetime pisze...

Jesień uwielbiam za kaskadę barw - te kolory, te barwy, te zapachy...
Halloween lubię za to, że pozwala oswoić się trochę ze śmiercią i...dobrze się przy tym bawić.
Andrzejki darzę sentymentem, bo właśnie na imprezie andrzejkowej poznałam mojego M... to dopiero historia:D

Przepiękny tek księżyc - widać misterną robotę. Udostępniłam info o rozdawajce na moim blogu w panelu bocznym, umieściłam również grafikę na g+ https://plus.google.com/u/0/+AgnieszkaMycoffeetime/posts/XpyeT4PBXdr

pozdrawiam serdecznie znad filiżanki kawy:)

Lisa pisze...

You are so generous to give away such a stunning work of art!! Wow!! It's so beautiful!! I've added a link to my sidebar (www.indymermaid.blogspot.com)!! I love all things autumn - the changing leaves, hayrides, Halloween and everything pumpkin!! Thanks so much for the chance to win!! Have a great day!! Big hugs :)

Lisa
A Mermaid's Crafts

Spalona Artystka pisze...

Ciężko powiedzieć za co lubię jesień, więc z tym dam spokój. Za to halloween i andrzejki mają jedną wspólną cechę - odrobinę magii w sobie. W tym całym przebieraniu się i wróżeniu z wosku jest pewna iskra, uczucie, które nie występuje przez cały rok.

Zacisze Lenki pisze...

Powodzenia!

Pani KoModa pisze...

Ciepłe słoneczko otulające moja twarz, w pięknym kolorze złota , pomarańczu i brązu - już się nie mogłam doczekać na takie dni jak teraz. Nie jest upalnie jak w lato a tak w punkt! Chodzę i zbieram liście które potem wkładam do książek i suszę :) Jarzębina już jest w wazonie na stole nie mogłam się powstrzymać i zabrać do domu trochę tych darów jesieni.

Info o zabawie na moim blogu na boczku
http://noweledomowe.blogspot.com/

Obserwuję naturalnie.
A wisior ujął mnie literą C. To pierwsza litera imienia mojej córki <3 więc jak mogłabym nie bawić się i czekać z zaciśniętymi kciukami na wyniki?? :)

manita pisze...

z przyjemnością ustawię się w kolejce.
Jesień lubię- ale tylko tą naszą złotą, mieniącą się odcieniami zółtego, czerwieni i pomarańczu! Gdy słońce świeci, lekko nas ogrzewa, gdy nie wieje i nie pada. Za las cudowny i grzyby, za babie lato, za kwitnące wrzosowiska. Andrzejki natomiast zawsze kojarzą mi się z imieninami taty i lubię je, bo spotykamy się wówczas w większym gronie. Halloween to jakoś "nie moje święto", choć ostatnio po raz pierwszy odwiedziły nas poprzebierane maluchy, grożące psikusami i wywołały uśmiech na mojej twarzy. Dobrze, że miałąm coś słodkiego w domu.

Mój świat kolorów pisze...

piękny :)) pozdrawiam:)

Small Megi pisze...

Jesień kocham za gamę fantastycznych kolorów! Pozdrawiam gorąco Small Megi