poniedziałek, 1 lutego 2010

Leśne

Kolczyki wykonane na zamówienie - na wzór "królowej lasu". Wyszły jak dla mnie duze i orientalne, najbardziej chyba zadowolona jestem ze zdjęcia - nie wiem czemu ma takie zimne kolory przez co moim zdaniem kolczyki wyglądaja ciekawiej. Przeróbek jest niewiele - ale jednak jakies są więc pokazuje. Na swobodna twórczość niestety nie mam czasu.
Co do miedzi :) szczerze mówiąc chyba wolę z niej tworzyć - ale z prostej przyczyny że jest chyba łatwiejsza (dłużej w niej tworze?) a lenistwo jest cechą która bardzo mocno się we mnie zakorzeniła :) No i miedź chyba bardziej oryginalna - na szczęście nie widzialam wielu kolczyków robionych z tego materiału. Powoli przymierzam się do mosiądzu, ahh ale to jeszcze sfera planów...

2 komentarze:

Poranna pisze...

to prawda, miedź jest bardzo sympatyczna w robocie - elastyczna i posłuszna; produkty oryginalne, zwłaszcza po oksydzie nabierają takiej tajemnej głębi, do tego umiejętny dobór kamieni i dzieło gotowe :o)
mosiądz jest szlachetniejszy, ale już nie tak uległy; mnie jednak bardzo odpowiada efekt i często robię coś mosiężnego, zwłaszcza, że nie przepadam za złotem, a z drugiej strony srebro gryzie mi się ze złotą obrączką; także polecam mosiądz!

Ludkasz pisze...

znowu pięknie wyplecine:)