sobota, 3 lipca 2010

Wyniki:)

I po urodzinach;) Muszę wam serdecznie podziękować za wszystkie życzenia i miłe posty jakie zostawiłyście na blogu:) Wczorajszy dzień był dla mnie wspaniały, również dzięki wam, waszym życzeniom, oraz odpowiedziami na moje pytanie:) Jeszcze raz więc serdeczne dzięki. Nie przedłużając więc dłużej, losowanie kolczyków niespodzianek już się odbyło (sposobem jaki zwykłam losować) Bardzo miło mi ogłosić więc, że kolczyki w moim jednodniowo-urodzinowym candy wygrała..... (tu proszę o fanfary)

Nati

Serdecznie gratuluje, i czekam na dane kontaktowe pod które mam wysłać kolczyki.

Muszę się przyznać, że najchętniej obdarowałabym wszystkie uczestniczki, ale chyba nie starczyłoby mi kolczyków;) Dzięki serdecznie za udział, sprawiłyście że ten dzień był dla mnie naprawdę wyjątkowy :)

10 komentarzy:

barbaratoja pisze...

Nati, gratulacje!

brzydula pisze...

Gratuluję Zwyciężczyni :)

ssmagie pisze...

Nati , szczęściaro moje gratulacje, pozdrawiam :)

Weroniko pisze...

No to Nati musi być baaaardzo uśmiechnięta dzisiaj :) gratuluję.

Szara pisze...

Gratulacje !!!

Zuza pisze...

gratuluję! :)

Kerlaja pisze...

Gratulacje i pozdrowionka :)

Zula pisze...

Gratuluję wylosowanej :)
Pozdrawiam

nati pisze...

Weroniko zgadza się jak tylko zobaczyłam, że zostałam wylosowana ogromny uśmiech się na mojej twarzy pojawił. Dziękuję za gratulacje a największe podziękowania kieruję do Kicy, że takie candy na szybko zorganizowała. Już się niespodzianki doczekać nie mogę, bo zawsze z zapartym tchem oglądam nowe cudeńka Kicy

Jagulka pisze...

gratuluję zwyciężczyni :)