piątek, 1 października 2010

baroque - odsłona druga


Nie mam ostatnio weny, więc stworzyłam coś na bis. Pewnie wszystkim wzór znany bo można go wygrać w candy ;)  Więc bez dalszego gadania - miedź i jaspis silver leaf.

10 komentarzy:

Zdolność-tworzenia pisze...

Brak weny czy też nie wygląda cudownie. Mimo, że tak lubię te drucikowanie, zawsze mam pokłute palce i drut robi niekoniecznie to co ja bym od niego chciała. Nigdy też nie wiem ile go uciąć aby było akurat. Jak ty sobie z tym radzisz?
Pozdrawiam

lunamin pisze...

Pierścień jest rewelacyjny!

Poranna pisze...

lubię te poplątaną koronę

Nessa pisze...

prawie jak mój :)

Ludkasz pisze...

Piekny!!!

Aditu pisze...

Wzór jest rewelacyjny, choć muszę przyznać że ten kamień z candy jakoś bardziej harmonicznie pasuje ;p Ale co ja tam się znam ;p, tak czy siak praca majstersztyk. Namęczyłaś się przy tym pierścieniu na pewno niesamowicie, ale warto było :D

Anonimowy pisze...

Muszę przyznać, że Twoja biżuteria podoba mi się od dłuższego czasu. Oglądałam Twoje dzieła na wizażu. Długo mnie na tej stronie nie było, ale kiedy dzisiaj zobaczyłam ten piękny pierścionek, który prezentujesz w tym poście, oraz wisiorek w kształcie księżyca (http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=18324)i co najważniejsze bransoletę z miedzi, która jest urzeczywistnieniem moich snów o biżuterii (http://www.wizaz.pl/szafa/wieszak_widok.php?wid=16379) musiałam sprawdzić czy nie ma Cię też w innych miejscach w internecie. I znalazłam :). Moim zdaniem jesteś geniuszem. Nigdy nie widziałam tak pięknej biżuterii. I mimo, że nie jestem kompetentna do oceniania tego, mam wrażenie, że przez te 3 miesiące, w których nie widziałam Twoich projektów bardzo się rozwinęłaś i tworzysz jeszcze wspanialsze rzeczy. To po prostu sztuka! Jestem zachwycona i zazdroszczę ogromnego talentu. Bonne_nuit

Authvrennil pisze...

Cudowny pierścień! Zachwycający...

Kica pisze...

kurcze ;) definitywnie nie zasłużyłam na taką ilość komplementów, tym nie mniej dziękuję, bo podobno, trzeba umieć przyjmować komplementy:)

do zdolności:):
jeżeli chodzi o drut i palce, to też mam pocharatane, a tyle ile ja marnuje miedzi przez to szkoda gadać:) Zawsze tnę za dużo, bo boje się że utnę za mało:) Także moja rada to nie martwić się, dbać o palce jak się tylko da i tworzyć:)

Marzena pisze...

Jak tu się nie zachwycać