środa, 20 października 2010

biznesowoDzisiaj będzie biznesowo:) Otóż co jakiś czas dostaje mejle z pytaniami ile co kosztuje, a jako że już trochę narobiłam tych biżutków, ponazywałam parę rzeczy tak samo, to troszkę zaczyna mi się już mieszać. No i zachciało mi się mieć wszystko czarno na białym;)
Ten blog miał być na początku takim katalogiem moich prac, stał się jednak bardziej osobisty, prywatny. Wrzucam tu nie tylko biżu, ale także myśli, odczucia co do tworzenia, inspiracje. Zapisuję tu nie tylko jesienne widoczki, kryzysy twórcze, ale czasami po prostu codzienne nastroje. Spodobało mi się to i mam nadzieję, że tak pozostanie (mam nadzieję, że wam też się spodobało;). Jednak biznes jakoś powinien się kręcić, więc (ah znów te przydługie wstępy) postanowiłam założyć nowego bloga (równoległego do tego), gdzie będę wrzucała swoje prace, razem z określonym materiałem oraz ceną. Bez zbędnych słów;) Także jeżeli ktoś byłby zainteresowany tylko kupnem to zapraszam do - nazwijmy to po imieniu - sklepiku (odnośnik jest też na pasku bocznym), a jeżeli także tym jak mi się tworzy, i w jakich barwach widzę świat do pozostania tutaj. Na razie to tylko początki i mało w tym sklepiku prac, ale będę je uzupełniać. Obiecuję:)
Tak w ogóle, to nie wiem czy to dobry pomysł, ale wydaje mi się taki uczciwy. Jeżeli ktoś ma ochotę na zakup widzi od razu jak sprawa stoi, i od razu może się decydować, lub też rezygnować. Aahhhhh, mam nadzieję, że to dobry pomysł:)

8 komentarzy:

Aga pisze...

I tak będziemy tu zaglądac, a osobny blog to dobry biznes. Może ktoś się skusi, lak się przekona ,że ceny Twoich prac są przystępne. Pozdrawiam
Dwa domy

Zdolność-tworzenia pisze...

Świetny pomysł. Ja też mam problemy z zalegającymi rzeczami a ile ich można na sobie nosić. Chyba pójdę w twoje ślady.

asjah pisze...

To zdecydowanie dobry pomysł, coraz więcej osób tak robi. Życzę powodzenia!

jm pisze...

I bardzo dobrze! Podam w liście do św. Mikołaja link do Twego sklepiku:)

ainuin1 pisze...

Świetny pomysł!

kasica53 pisze...

No nareszcie! A gdzie sowa w sklepiku, ja chcę sówki ;)

anna kowal pisze...

hihihi - ja też uwazam że sklepik to super pomysł. I ogromnie się cieszę że pierścionek który mam dziś na palcu jest reklamą sklepiku!!! ale ze mnie szczęściara :):):):)

Szara pisze...

Bardzo dobry pomysł z tym blogiem. Ja chciałam założyć jakąś galerię żeby było prościej i czytelniej :)