wtorek, 16 listopada 2010

stare zdjęcia


Przez przypadek, zaczęłam przeglądać swoje stare zdjęcia. Jeszcze bodajże z czasów liceum, kiedy mieszkałam sobie na spokojnej wsi, w ciszy i spokoju, nie myśląc jeszcze o tym, że kiedyś trzeba będzie pojechać na studia i zamieszkać gdzieś indziej. No i troszkę sentymentalnie mi się zrobiło. Wszystkie powyższe zdjęcia są zrobione z okien i balkonów mojego domu na wsi (a raczej domu moich rodziców;). Byłam wtedy bardzo leniwym fotografem, i nie wypuszczałam się na dzikie fotograficzne wędrówki poza cieplutkie cztery ściany. Z drugiej strony, te zdjęcia były w pewien sposób próbą złapania chwili. Pomiędzy robieniem zadania z historii i matematyki. W czasie czytania książki, przed szkołą o wschodzie słońca. Jako, że znowu za oknem całkiem szaro, postanowiłam wrzucić tu tą cząstkę mojej przeszłości. Może komuś zrobi się bardziej słonecznie po obejrzeniu ich.  *** niebieskie góry to słowackie tatry, które przy dobrej pogodzie widać z mojego balkonu***

8 komentarzy:

niebieskości pisze...

cudowne widoki!

jm pisze...

Mieszkałaś w pięknym miejscu. Widok gór z okna, to dla wielu jest marzeniem, a Ty mogłaś tak pstryk, pstryk między historią, a matematyką patrzeć na nie, wspaniała sprawa!
Pozdrawiam

ainuin1 pisze...

Zdjęcia są przepiękne! Kocham góry!

Galeria 4 Żywioły pisze...

Zdjęcia przepiękne!

Galeria 4 Żywioły pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
kasica53 pisze...

Cudne, zwłaszcza słoneczko :)

Bovary pisze...

Cześć :) Weszłam od Wilka w Owczej i zachwycam się Twoimi arcydziełąmi ! A klucze,to brak słów...takie piękne :)Pozdrawiam !

Wilk w owczej skórze pisze...

Mnie się od razu zrobiło słoneczniej, jak popatrzyłam na te zdjęcia. :) Zwłaszcza na to pierwsze :))