niedziela, 19 grudnia 2010

jarzębinowe łzy i głębie oceanu


Wydaje mi się (znowu) że dawno już nic nowego nie pokazywałam. Mam jednak wymówkę (prawdopodobnie taką jak każdy przed świętami) czyli permanentny brak czasu. Tu trzeba chodzić na uczelnię, pisać pracę magisterską a w między czasie realizować zamówienia, których trochę było w tym przedświątecznym okresie (ale z tego akurat się cieszę:) dzięki za te zamówienia!:), no i rozglądać się za prezentami. Po pierwszym odwiedzeniu pasażu grunwaldzkiego w godzinach szczytu przedświątecznej gorączki stwierdziłam, że najlepiej by było kupić wszystko on-line.

W każdym razie jestem, i chcę pokazać Wam kolczyki, które zrobiłam już chyba wieki temu, ale jak widać nie miałam czasu pokazać. Styl taki jaki lubię w bardziej zaplątanych kolczykach - czyli dużo plątaniny. Mam nadzieję, że nie długo uda mi się siąść i zrobić coś ciekawego i jeszcze bardziej zaplątanego, ale chyba to już po świątecznym wyjeździe do domu. Zresztą, zobaczymy... Na koniec zdjęcie prościutkiego pierścienia, którego chciałam Wam pokazać, bo po prostu podoba mi się samo zdjęcie (bardziej chyba niż pierścień;) A już na sam koniec - miłej i słonecznej niedzieli życzę wszystkim:)

6 komentarzy:

jm pisze...

Jak zwykle piękna plątanina Ci wychodzi! No i do tego potrafisz świetnie sfotografować swoje dzieła. Jakiego aparatu używasz? Masz dodatkową lampę, może namiot bezcieniowy?
Pozdrawiam niedzielnie

Kica pisze...

pochlebiłaś mi tym komentarzem nie powiem:)Głównie dlatego, że mój aparat dostałam na 18 urodziny(czyli ponad 5 lat temu) i jest to zwykła cyfrówka, 3,1 megapixeli no i nie mogłam znaleźć nigdzie na nim napisu jakiej jest firmy^^ Co do reszty - robię zawsze zdjęcia na parapecie mojego pokoju, i żadnej lampy ani namiotu nie posiadam:) No i się staram to robić jak najlepiej;)Więc jeżeli Ci się podobają no to się cieszę przeogromnie:D:D:D

Wilk w owczej skórze pisze...

Piękne i kolczyki i pierścionek i zdjęcia :)

kasica53 pisze...

Super zawijaski i piękny kolorek koralika :)

Ludkasz pisze...

jak zwykle piękne prace:) te kolczyki bardzo w moim typie;)

Szeptunka pisze...

Wspaniałe prace, uwielbiam biżuterię w takim stylu. :)

Pozdrawiam serdecznie!