czwartek, 17 czerwca 2010

facebook i sprawy organizacyjne

Dzisiaj prawdziwe zatrzęsieniu postów;)


Ale po kolei. Zrobiłam sobie konto na Facebooku. Może nawet nie sobie a mojej biżu twórczości. Nie mogę jeszcze do końca rozgryźć Facebooka, i jak na razie nie miałam na to czasu, ale profil powstał (mają inni, mam i ja;), jak dotychczas - wgrałam jedno zdjęcie i wykonałam swoją wizytówkę, mam jednak nadzieję, że profil będzie się rozwijał. Jeżeli ktoś tu zaglądający chciałby zostać moim znajomym to serdecznie zapraszam, byłoby mi bardzo i przeogromnie miło:) Może wyczaję za jakiś czas jak "polubić" moją stronę(?!?), jednak na dzisiaj mam już dość walki z laptopem;)

Druga spraw organizacyjnych -to utworzyłam sobie "firmowego mejla". Wreszcie, wypadałoby powiedzieć;) jak zwykle w kontaktach na moim profilu.

Trzecia - chyba najważniejsza - zrobiłam sobie logo;) jeszcze oczywiście nie umiem go wgrać na bloga, i pewnie jak na razie będzie wykorzystywane tylko przy bardziej przyziemnych celach jednak jest(niestety nie mam pojęcia czemu wgrało się takie małe:( Wszelkie uwagi na jego temat mile widziane:) Na dzisiaj to tyle:) Miłej i ciepłej nocki życzę wszystkim:)5 komentarzy:

ecila pisze...

:) z przyjemnością zostanę Twoim znajomym na FB, a logo.. wyraziste, a zarazem delikatne.

Anna pisze...

Ja konta na FB nie posiadam, ale za to logo masz śliczne... :) Też mi się marzy własne logo, ale na razie nie mam ani pomysłu, ani czasu za wiele...

ipsa pisze...

logo genialne, urzekło mnie:) już się pcham do Ciebie na fb;D

Kica pisze...

ahhh, dziekuję:) że są chętni na "bycie moim znajomym";), dopiero jednak rozgryzam fb, może kiedyś naucze się nim poprawnie posługiwać;) no i cieszę sie niezmiernie że logo się podoba:D

Ewa pisze...

Mnie nie ma na FB - jakoś się tam nie widzę póki co a jeszcze wiecznie czytam że tam coś trudno sie połąpać więc na razie się czaję. :) Co do loga się chciałam dziś wypowiedzieć i jak zwykle pisze elaboraty ;)- fajne masz to logo, skromne ale ciekawe. Bardzo ładne. Ja bym tylko moze napisy umieściła bliżej tego "ćwirka"..coby nie było takich przerw...Takie mam wrazenie. Ale bardzo mi się podoba.