piątek, 4 czerwca 2010

klasycznie cz.1


Zrobiłam komplecik :) Pierścionek plus kolczyki. Dzisiaj jak widać pierścień, jutro będzie natomiast druga część. Niestety jeżeli chodzi o pierścienie przeraźliwie trudno jest mi je sfotografować, i dlatego nie wygląda chyba zbyt pięknie;) Światło źle na nie pada, nie dają się ładnie wykadrować i mnóstwo innych problemów. Wydaje mi się osobiście, że pierścionek ładniej wygląda w rzeczywistości.
 Komplecik, tak w ogóle, powstał z tej prostej przyczyny, że jakiś czas temu kupiłam nie wiem zupełnie czemu  trzy takie same kamienie. Są jak pewnie widać niezbyt małe, dlatego nie chciała przesadzać ze zbytnią ilością zawijasów. Wydaje mi się, że kiedy kamień jest duży, i ma swój własny urok, nadmiernie wymyślna oprawa może tylko zepsuć efekt. Tak więc na jutro zapowiadam kolczyki;) W takim samym, prostym i nieskomplikowanym stylu. Nie wiem czemu, prostota zawsze kojarz mi się z klasyką... ;)
I jak zawsze, dużo słońca wam życzę:) I dzięki, że czytacie,oglądacie i komentujecie:) To dla mnie niekończąca się motywacja do tworzenia:)

6 komentarzy:

anya.es pisze...

Śliczny ... :)

bijou-TAsia pisze...

oryginalny pierścionek. jestem ciekawa kolczyków :))

Biżuternik pisze...

Ten mi się podoba najbardziej ze wszystkich pierścionków, te wywijaski są urocze i takie eleganckie

barbaratoja pisze...

Nie noszę pierścionków, po prostu nie podobają mi się, ten jest wyjątkiem. Potwierdza regułę, podoba mi się bardzo!!!

Andreja pisze...

Beauty :-))

Szara pisze...

Wow... pierścionki wychodzą Ci co raz lepiej... serio... jestem pod MEGA wrażeniem Twojej pracy :)