sobota, 10 lipca 2010

ostatnie pierścienie i urlop


Dzisiaj ostatnie (jak na razie) z moich pierścieni. Pierwszy z agatem mszystym drugi z kryształem górskim. Muszę się przyznać, że lubię je robić, jak i nosić, ale powoli kończą mi się na nie pomysły.

Druga wiadomość to taka, iż wyjeżdżam na urlop (od 12.07. do 08.08. - nieoficjalnie są to obowiązkowe praktyki studenckie), dostęp do internetu będę miała bardzo ograniczony, więc jeżeli ktoś miałby ochotę napisać, to jak najbardziej zapraszam do tego, jednak najprawdopodobniej będę w stanie odpisać dopiero po 8 sierpnia, kiedy to moje praktyki się kończą:) Przerwę w pisaniu jak i robieniu biżu będę miała długą, mam więc nadzieję, że o mnie nie zapomnicie, i że nałapie nowej inspiracji i pomysłów:) Pozdrawiam gorąco i życzę Wam również pięknych letnich i relaksujących wyjazdów:)

5 komentarzy:

Jagulka pisze...

pierwszy jest wspaniały

101Milka pisze...

mnie się też pierwszy bardziej podoba choć i ten drugi jest bardzo ładny

Ania pisze...

Wg mnie oba są rozbrajające. Bardzo mi się podobają.

Druga_połówka_Kurczaka pisze...

Hej ! Bardzo przepraszam, że piszę komentarz nie na temat Twojego wpisu ale mam bardzo dużą prośbę. Chcę zrobić prezent dla mojej dziewczyny, która jest teraz za granicą i tym samym sprawić jej radość kiedy wróci. Jednakże by to zrobić potrzebuję do tego Twojej pomocy. Zgodzisz się mi pomóc ?

Jeśli tak podaję linka:

[LINK] -> PREZENT DLA KURCZAKA

Demokrytka pisze...

śliczne są i zapewne pracochłonne: )
Miłego urlopu ; P