środa, 13 października 2010

rzymska czerwień legionistów


Muszę się przyznać, że ostatnio w ogóle nie mam czasu na tworzenie. Żebym chociaż w tym czasie pisała prace magisterską;)... ale nie. Przeważnie zajmuję się (poza obowiązującymi mnie obowiązkami) fotografowaniem biżu. A to z tego powodu, że podobno moje ostatnie zdjęcia była za ciemne, nieostre itd. Kiedy powiedzieli mi to w jednej galerii stwierdziłam, że przesadzają, i mają zbyt wygórowane wymagania. Kiedy powiedzieli w drugiej i trzecie, stwierdziłam, że może trzeba ponownie się nad tym zastanowić:) Poza tym doszły jeszcze wymagania co do rozmiaru zdjęć, więc doszło jeszcze przerabiania każdego zdjęcia pod tym względem. Ahh, musiałam to z siebie wyrzucić i komuś się poskarżyć. No ale cóż, takie życie:)
A więc fotki nowe, kolczyki jeszcze nie pokazywane, ale też sprzed paru dni:) Pierwsze, kojarzą mi się z rzymską czerwienią legionistów. Ot takie, dzikie skojarzenie któremu nie mogę się oprzeć. Drugie natomiast wykonane na zamówienie, na wcześniejszy wzór. Miały być prezentem dla żony:)
Jak zwykle, z kubkiem kawy w ręku (jestem nałogowcem), mam nadzieję, że wena napadnie mnie w najbardziej oczekiwanym momencie, czas znajdzie się sam, i będę mogła tworzyć i tworzyć. Jak na razie niestety obowiązki wzywają, a biżu czekam na lepszy moment:)
A więc, na zakończenie dzisiejszego lekko chaotycznego  postu, buziaki w pochmurną środę i dużo słońca i uśmiechu na kolejne dni:*:*:*:)

5 komentarzy:

Wilczex pisze...

Już oisałam na fb, ale wypowiem się tez tutaj. Czerwone kolczyki świetne, bardzo w moim stylu i z upragnionym przeze mnie a wiecznie odkładanym splotem ;) Drugie też fajne, ale nie ma czerwonego, więc wybieram pierwsze ;)

Ania pisze...

Kolczyki są jak zwykle perfekcyjne w każdym calu. zachwyciły mnie bardzo.

ainuin1 pisze...

Te drugie kolczyki wprawiły mnie w zachwyt!

KRÓFKAEM pisze...

świetne te kolce Twoje no i inny materiał niż wszyscy dodaje orginalności, a zdjęcia fakt mają też duże znaczenie w odbiorze :)

ROMA pisze...

Zachwycają mnie szczególnie te kolczyki w miedzianym odcieniu. Wszystkie Twoje prace są ciekawe i ładnie wykonane. Co do zdjęć - stara prawda, że dobre zdjęcie przyciąga oko!